tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Firmanın Kurucusu Ve Yöneticisi Ahmet Bey 1996 Yılında Bursa Uludağ Üniversitesindeki Makina Mühendisliği Eğitimini Yarıda Bırakarak Döndüğü Memleketi Aydın Da Temizlik Sektöründe Profesyonel Bir Firmanın Eksikliğini Görerek Temizlik Sektörüne Yatırım Yapmaya Karar Verir.

Her Mesleğin Mutfağında Öğrenilmesi Gerektiğini Bilen Ahmet Bey İzmir De Ev Halıları Yıkayan Yetkin Halı Yıkmada Ve Dokuma Halılarını Kimyasal İşlemlerden Geçirerek Antika Halı Haline Getiren Örnek Halı Yıkamada Çalışarak, Halı Temizleme İşini Mutfağında Öğrenir.

1998 Yılında Aydın’a Dönerek Protem Halı Yıkama Firmasını Kurar. Halk Bankasının Genç Girişimci Kredisi İle Kurulan Protem Halı Yıkama, Aydın Halkının Güveni Ve Desteği İle Her Geçen Gün Büyüdü, Bilgi Beceri Ve Tecrübesini Arttırdı, Makina Parkurunu Genişletti.

Hep En İyiyi Aydın’a Sunmayı İlke Edinen Firma, 2008 Yılında Türkiye’nin En Büyük Çaplı Boru Tipi Halı Kurutma Makinasını Aydın’a Getirdi. 2010 Yılının Mart Ayında Ege’nin En Düzenli Tesisini Kuran Protem Halı Yıkama 2010 Haziran Ayında Türkiye’nin En Büyük Tam Otomatik Halı Yıkama Makinasını Aydın’a Getirerek Hep İlklerin Firması Olduğunu Bir Kez Daha Kanıtladı.

Aydın Halkının Güveni Ve Desteği İle Nice 14 Yıllara, Nice Yeniliklerle Gireceğine Olan İnancı Hep Güçlendi.